03.07.2020

Wydarzenie Letnie Szaleństwo powraca!

Wydarzenie Letnie Szaleństwo powraca!

Czy jest coś przyjemniejszego od syknięcia zimnej puszki otwartej przy grillu w ciepły letni wieczór? Może trzask czaszki zombiaka zmiażdżonej pięścią?

summer madness dying light event

Przygotuj się na Letnie Szaleństwo, czyli masową eksterminację zombie łączącą dwie popularne modyfikacje rozgrywki – HyperMode i Super-Crane. Tak jest, możesz cieszyć się jednocześnie nadludzką siłą i ulepszoną kotwiczką!

Czy masz zadatki na legendarnego pogromcę zombie? Uruchom Dying Light i sprawdź się, zabijając 200 nieumarłych gołymi rękami i zrzucając kolejnych 200 z budynków. Jeśli chciał(a)byś mieć z tego coś więcej niż frajdę ze stylowego dziesiątkowania żywych trupów, zapewniamy, że coś się znajdzie. Za ukończenie każdego z dwóch wyzwań osobistych otrzymasz kwit na złotą broń. Jeśli społeczność zdoła osiągnąć globalny cel w postaci 40 000 000 zombiaków zatłuczonych pięściami lub zabitych przez upadek, każdy uczestnik zostanie nagrodzony kolejnymi trzema kwitami na złotą broń.

Wydarzenie potrwa do 9 lipca do godz. 19:00.

Powodzenia!

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, możesz wyłączyć je w menu głównym (Opcje > Sieć > Udział w wydarzeniu społeczności).

Pamiętaj, że tutaj możesz dodać Dying Light 2 do swojej listy życzeń.

 

Udostępnij znajomym