02.06.2021

Uruchamiamy centrum społecznościowe Gamers & Goodies

Uruchamiamy centrum społecznościowe Gamers & Goodies

Drodzy gracze, z przyjemnością uruchamiamy TechlandGG (Gamers and Goodies), zupełnie nowe centrum społecznościowe, które zaprezentowaliśmy w czasie pierwszego odcinka Dying 2 Know i które będzie się rozwijać, zapewniając graczom dodatkowe atrakcje związane ze wszystkimi tytułami, począwszy od Dying Light i Dying Light 2 Stay Human. Platforma ta oferuje ekskluzywne aktualizacje gier, ujawnia sekrety i tajemnice, zapewnia przedmioty i nagrody w grach, materiały zza kulis, śledzenie statystyk graczy oraz możliwość realizacji kodów.

Czym jest TechlandGG?
Jest to program, w którym nagradzamy graczy wyjątkowymi przedmiotami ze świata gier Techland. Możecie tu wymieniać kody na etykiety, za które otrzymacie wyjątkowe przedmioty w grze.

Jakie nagrody mogę otrzymać?
Nagrody obejmują wyjątkowe, potężne przedmioty w grze oraz oryginalne treści cyfrowe takie jak tapety, ścieżka dźwiękowa, szkice koncepcyjne i inne.

Po rejestracji na TechlandGG gracze mogą powiązać swoje konto w Dying Light, aby otrzymać ekskluzywne nowe przedmioty takie jak The Wasp, nową broń do wykorzystania w Dying Light, inspirowaną bronią z Dying Light 2 Stay Human. Dostępny jest także wybór niepublikowanych wcześniej szkiców koncepcyjnych, grafik i tapet do pobrania.

Gracze mogą również zacząć odblokowywać ekskluzywny sześcioczęściowy strój dla bohatera Dying Light 2 Stay Human, Aidena, który zbierany jest po kolei, część po części.
Członkowie TechlandGG mogą zbierać punkty doświadczenia, by podnosić poziom swojego konta i odblokowywać wyjątkowe premie. Punkty doświadczenia można zbierać na różne sposoby, takie jak:

  • Logowanie na TechlandGG.
  • Oglądanie zwiastunów na kanale Techland na YouTube.
  • Wykonywanie zadań.

W przyszłości będzie można je otrzymywać za:

  • Subskrypcję newslettera Techland.
  • Znajdowanie ukrytych easter eggów.
  • Wyszukiwanie specjalnych treści w mediach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się na TechlandGG, przejdź na stronę TechlandGG.com

TechlandGG Launch

Udostępnij znajomym