10.04.2020

Many Wielkanoc – Czas zapolować na jajka w Harranie!

Many Wielkanoc – Czas zapolować na jajka w Harranie!

Przygotujcie koszyczki na jajka i broń na zombie zające.

Harran Egg Hunt Dying Light

Ninja Kurczak znów jest w mieście, a to oznacza, że możemy startować z corocznym polowaniem na jajka w Harranie. Jak sugeruje nazwa, wydarzenie polega na zbieraniu pisanek. Znajdziecie je w niektórych pojemnikach, ale eksplorując miasto, zauważycie też nieduże zombie ubrane na biało. Nie są to może urocze zajączki wielkanocne, na jakie zasługujemy, ale cóż – jest jak jest. Po złapaniu i zabiciu któregoś z nich również dostaje się jajko. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego pisanki wyglądają jak pomalowane granaty, to wyjaśniamy, że tym właśnie są. Występują w czterech odmianach i można używać ich w walce, by zatruć, zamrozić, podpalić lub ogłuszyć wrogów.

Harran Egg Hunt Event Trailer

Kiedy społeczność osiągnie cel globalny, wszyscy uczestnicy otrzymają trzy kwity na złotą broń. Przewidzieliśmy też dwie nagrody za wyzwania osobiste – złotą broń i strój Kukuryku (legendarną szatę Ninja Kurczaka). Wydarzenie zakończy się w poniedziałek 13 kwietnia o 19:00. Owocnych poszukiwań!

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, możesz wyłączyć je w menu głównym (Opcje > Sieć > Udział w wydarzeniu społeczności).

Pamiętaj, że tutaj możesz dodać Dying Light 2 do swojej listy życzeń.

Udostępnij znajomym