01.04.2020

Dying Light i Unturned łączą siły w crossoverowym wydarzeniu na Prima Aprilis

Dying Light i Unturned łączą siły w crossoverowym wydarzeniu na Prima Aprilis

Zgadnij, kto będzie sprzątał po dramatycznie nieudanym zlocie fanów Unturned w Harran.

Dying Light Unturned Crossover

Gdy fani Unturned otwierali swoją ogromną imprezę w Harran, nie mieli pojęcia, że niebawem zamieni się ona w koszmar na jawie (i to w high-poly!). Teraz wałęsają się po ulicach wraz z innymi wygłodniałymi zombie, niektórzy wciąż w swoich kostiumach z Unturned, jak jacyś groteskowi cosplayerzy z piekła rodem.

Dying Light x Unturned Event Trailer

Pomóż opanować sytuację, wybijając tyle gryzoni, wirali i przemieńców, ile zdołasz. Gdy społeczność osiągnie cel globalny, otrzymasz w nagrodę trzy kwity na złotą broń. Wiemy, że unikanie przemieńców ma zbawienny wpływ na zdrowie, ale jeśli masz dość odwagi, by zapolować na nie w ramach wyzwania osobistego, możesz wzbogacić się o trzy modyfikacje broni typu Król. Skoro już mowa o nagrodach: przez cały czas trwania wydarzenia (czyli do 6 kwietnia do godz. 19:00) będziesz dostawać podwójne punkty doświadczenia.

Choć wydarzenie crossoverowe dostępne jest tylko na PC, każdy fan Dying Light niezależnie od platformy będzie mógł cieszyć się darmowym Unturned Weapon Pack. W zestawie dostępnym już na Steamie (wersje konsolowe pojawią się pod koniec kwietnia) znajdziesz trzy bronie wzorowane na przedmiotach z Unturned (grabie, maczetę i kij hokejowy) i utrzymane w charakterystycznej stylistyce low-poly. Ze względu na niesamowitą wytrzymałość polecamy je szczególnie początkującym (skalują się jednak do poziomu gracza!) lub jako niemal niezniszczalny oręż zapasowy, ale dzięki dosyć częstym trafieniom krytycznym dadzą dużo radości każdemu. Zestaw uzupełniliśmy niepowtarzalnym strojem inspirowanym Unturned.

Jeśli nie chcesz uczestniczyć w wydarzeniu, możesz wyłączyć je w menu głównym (Opcje > Sieć > Udział w wydarzeniu społeczności).

Pamiętaj, że tutaj możesz dodać Dying Light 2 do swojej listy życzeń.

Udostępnij znajomym