07.06.2021

Dying Light: Hellraid wzbogaca się o całkiem nowy tryb fabularny – The Prisoner

Dying Light: Hellraid wzbogaca się o całkiem nowy tryb fabularny – The Prisoner

Utrzymane w klimacie mrocznego fantasy rozszerzenie Hellraid do Dying Light zostaje rozbudowane o nowe darmowe treści: całkiem nowy tryb fabularny, nowe obszary, nowe uzbrojenie i pewne ulepszenia wizualne i techniczne. Aktualizacja jest dostępna dla wszystkich platform.

Tryb fabularny jest obszerną opowieścią, podczas której gracze zapuszczą się głęboko w rojące się od demonów trzewia Świątyni Ba’ala, by ocalić uwięzionego tam Lucjusza, tajemniczego, potężnego maga. Tryb fabularny obejmuje trzy nowe misje, zatytułowane Kamień Clavis, Uwięzienie i Pod pieczęciami (wszystkie dostępne w Trybie współpracy), oraz nowe lokacje i przerażającą armię szkieletów-tarczowników, wymagających od graczy zastosowania nowej taktyki walki.

Podczas wykonywania zadania gracze będą mogli wspomóc się pierwszą bronią dystansową w Hellraid – ozdobnym, potężnym łukiem o nazwie Skażona Sprawiedliwość. Ponadto będą mieć do dyspozycji Kościokrusza, znakomity dwuręczny młot wagi ciężkiej.

Tryb fabularny będzie dostępny obok istniejącego wcześniej trybu najazdu, w który wciąż będzie można grać po ukończeniu nowego prologu fabularnego.

Ponadto rozszerzenie obejmuje ulepszenia systemu oświetlenia w grze i dodaje nowe dźwięki otoczenia, będące istotnymi składnikami nastroju w grze. Aktualizacja wprowadza też zmiany w animacjach postaci, ulepsza działanie minimapy oraz zarządzanie ekwipunkiem, i nie tylko.

Dying Light: Hellraid jest całkowicie nowym trybem rozgrywki w Dying Light, opartym na aktualnie wstrzymanym projekcie – pierwszoosobowym slasherze fantasy Hellraid. Można go zakupić na PC i konsole.

Udostępnij znajomym