13.08.2020

Dying Light – Hellraid otwiera w Harran portal do piekła!

Dying Light – Hellraid otwiera w Harran portal do piekła!

Najnowszy dodatek wprowadza całkiem nowy tryb gry, umożliwiający wędrówkę po pradawnej wieży nawiedzonej przez siły zła.

dying light hellraid dlc

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy naszego zespołu zajmującego się aktualizowaniem i rozwijaniem Dying Light możemy zaprosić cię do Wieży Ba’ala – twierdzy nie z tego świata, rojącej się od sługusów Piekła. Najnowszy płatny dodatek do Dying Light jest oparty na obecnie wstrzymanym projekcie, slasherze FPP zatytułowanym Hellraid. Wprowadza całkowicie nowy tryb rozgrywki, dostępny za pośrednictwem nawiedzonych automatów do gry w Wieży, w Harranie.

Dying Light – Hellraid DLC Launch Trailer

Dying Light – Hellraid to coś więcej niż tylko nowa mapa. [b]Chcieliśmy, by wywarł niezatarte wrażenie na graczu, więc poszliśmy drogą mrocznej fantasy[/b] i daliśmy spokój zombie, zatrudniając całkiem nowych przeciwników. Musisz się pożegnać z uzbrojeniem, które znasz z Harranu – ale bez obaw, w oświetlonych chwiejnym blaskiem pochodni korytarzach i komnatach Wieży Ba’ala znajdziesz coś nowego. Dodatek ma własny system rozwoju postaci – [b]awansując na coraz wyższą rangę Hellraid, uzyskasz dostęp do nowych mieczy, toporów i młotów[/b]. Dobra wiadomość jest taka, że możesz posługiwać się tym nowym uzbrojeniem także poza światem Piekieł, jeśli tylko zapłacisz za nie pieniędzmi zdobywanymi za penetrowanie lochu. Oczywiście masz też do dyspozycji tryb współpracy dla 4 graczy.

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. [b]Dodatek Dying Light – Hellraid zostanie wzbogacony o darmowe treści[/b], w tym nowe rangi, uzbrojenie, notatki opisujące historię świata i system zadań specjalnych. Pierwszej aktualizacji można się spodziewać pod koniec września.

Dying Light – Hellraid jest już dostępny na Steamie i ukaże się na Xbox One i PS4™ jutro (14 sierpnia) o 19:00 CEST.

 

Udostępnij znajomym