26.06.2020

DLC HELLRAID wciągnie Was w sierpniu do innego wymiaru [Aktualizacja]

DLC HELLRAID wciągnie Was w sierpniu do innego wymiaru [Aktualizacja]

W zaskakującym nowym trybie rozgrywki traficie do nadprzyrodzonej twierdzy opanowanej przez starożytne zło.

dying light hellraid dlc

Aktualizacja: Dostaliśmy mnóstwo wartościowych opinii na temat bety Dying Light – Hellraid. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w niej udział! Jesteśmy zdeterminowani, by wprowadzić sugerowane przez Was zmiany, więc premiera nowego trybu rozgrywki odbędzie się 13 sierpnia na PC i 14 sierpnia na konsolach.

Ponad pięć lat po premierze Dying Light otrzyma emocjonujące DLC, które zapewni wam nowe doznania w grze. Przygotujcie się na całkowicie nowy tryb rozgrywki oparty na Hellraidzie – naszym niewydanym slasherze FPP w klimacie dark fantasy. Tak jest – dark fantasy!

Możecie zastanawiać się, jak powiązaliśmy znacząco odmienne realia dodatku z postapokaliptycznym światem Dying Light. Odpowiedzią na to pytanie jest dziwne urządzenie znalezione w piwnicy Wieży po niewytłumaczalnej awarii prądu. Wygląda ono jak automat do gier, lecz w rzeczywistości jest portalem łączącym dwa wymiary. Używając go, przeniesiecie się do ponurej twierdzy opanowanej przez sługi Piekła.

Dying Light x Unturned Event Trailer

By wizja piekielnego wymiaru była kompletna, zapełniliśmy fortecę całkowicie nowymi, demonicznymi wrogami, których pokonacie, korzystając z szeregu broni w stylu fantasy. Hellraid będzie miał swój własny system progresji i podnosząc swoją rangę, odblokujecie nowe miecze, młoty i topory. Są one czymś więcej niż elementami wyposażenia – to trofea. Za każdą udaną wyprawę do lochu otrzymacie monety, które można wydać, by używać broni z Hellraida poza piekielnym zamczyskiem. Przy każdym powrocie do twierdzy będziecie mieli okazję zwiększyć nagrodę, przyjmując zadania specjalne. Niezależnie od tego, czy zechcecie sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkę, czy w co-opie do 4 osób, zawsze staniecie przed trudnym wyzwaniem.

Dying Light – Hellraid trafi na PC 13 sierpnia, a na PS4™ i Xboksa One 14 sierpnia. Każdy, kto złoży teraz zamówienie przedpremierowe na Steamie, otrzyma dostęp do bety na najbliższy weekend (26-29 czerwca). Nie przegapcie szansy na odwiedzenie lochu przed innymi.

Udostępnij znajomym