25.02.2021

Darmowy Weekend i specjalne wydarzenie na rocznicę Dying Light!

Darmowy Weekend i specjalne wydarzenie na rocznicę Dying Light!

Świętujemy 6. Urodziny Dying Light z darmowym weekendem na Steamie oraz dwoma tygodniami łowów na zombie. Czas start!

dying light free weekend 2021

Podczas dobrej zabawy czas leci szybciej, i tak oto ostatnie sześć lat Dying Light minęło nim zdążyliśmy się obejrzeć. Dziękujemy, że jesteście z nami! Nie myślcie jednak, że zwalniamy tempo – wręcz przeciwnie. Chcemy dostarczać wam jeszcze więcej godzin zabawy. Nie ma na co czekać! Uczcijmy sześć lat Dying Light darmowym weekendem na Steamie oraz wydarzeniem łowy na zombie!

Dying Light – 6th Anniversary Trailer

Jeśli wciąż nie wypróbowaliście Dying Light, to nie ma lepszego momentu, żeby to naprawić! Od 25 lutego przez cały weekend będziecie mogli grać za darmo na Steamie. Eksplorujcie Harran, postapokaliptyczne miasto opanowane przez zombie. Nauczcie się parkouru, rozwińcie umiejętności walki, twórzcie przedmioty i walczcie z zarażonymi, odkrywając tajemnice śmiertelnej infekcji. Wolicie grać z przyjaciółmi? Żaden problem! Po prostu włączcie tryb kooperacji i cieszcie się zabawą ze znajomymi! Jeśli Dying Light spodoba wam się na tyle, że postanowicie kontynuować przygodę, to zachowacie wszystkie postępy i osiągnięcia z darmowego weekendu.

Niestety nastrój do świętowania nie udziela się mieszkańcom Harran, którzy są właśnie w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jakiś czas temu GRE wysłało swoich agentów w teren. Otrzymali oni specjalną wzmacniającą miksturę, zwaną GREmedium. Jednak coś poszło nie tak i agenci zginęli podczas misji. Teraz ich nieumarłe ciała terroryzują Harran, siejąc spustoszenie w mieście. Co gorsza, GREmedium wywołało mutacje w ich organizmach, sprawiając, że są wielkimi i silnymi wybrykami natury. Tylko spryt i biegłość w walce pozwolą wam ich pokonać, ale nie bójcie się podjąć ryzyka – gra jest warta świeczki.

Wasze pierwsze zadanie to znaleźć i spacyfikować Gorącogłowego Joe, nieumarłego oficera specjalnej jednostki taktycznej. Na pewno rzuci wam się w oczy – jest wielki i ma na sobie charakterystyczny hełm HTU. Pokonajcie go, a zdobędziecie jego specjalny młot, „Siłę perswazji”, jak również inne wysokopoziomowe przedmioty. Gorącogłowy Joe to specjalny zbój, więc za każdym razem, kiedy go zabijecie, otrzymacie bonus do XP! Przy okazji pamiętajcie też pomóc ocalałym, których znajdziecie w Harranie. Jeśli społeczność osiągnie cel, otrzymacie nagrodę w postaci złotej broni! Macie tydzień na rozprawienie się z Joe i uratowanie ocalałych, ponieważ kolejny wybryk natury już się zbliża i niedługo tu będzie.

Pierwszy tydzień łowów na zombie trwa od 25 lutego, 19:00 CET do 3 marca, 19:00 CET na wszystkich platformach.

Udostępnij znajomym