01.04.2020

Darmowy UNTURNED Weapon Pack dodaje do Dying Light broń „LOW-POLY”

Darmowy UNTURNED Weapon Pack dodaje do Dying Light broń „LOW-POLY”

Nowy sprzęt inspirowany Unturned jest idealny dla początkujących graczy, ale atrakcyjny również dla weteranów.

Unturned Dying Light Free DLC

Tak jak w przypadku naszych wcześniejszych crossoverów z Left 4 Dead 2 i Chivalry: Medieval Warfare, wydarzeniu przygotowanemu wspólnie z Unturned towarzyszy specjalny zestaw sprzętu, którym możesz cieszyć się za darmo. Dostępny już na Steamie Unturned Weapon Pack zawiera wyjątkowy strój oraz plany trzech całkowicie nowych broni w stylu „low-poly” wzorowanych na przedmiotach z Unturned.

Dostępne w zestawie grabie, maczeta i kij hokejowy nadają się idealnie dla graczy rozpoczynających swoją przygodę w Harran, ponieważ da się je wytworzyć bez żadnej broni bazowej, zużywają niewiele wytrzymałości i są niemal niezniszczalne. Niezwykła odporność oraz fakt, że skalują się do poziomu gracza, czynią z nich również solidny sprzęt zapasowy dla weteranów. Zadają umiarkowane obrażenia, ale nadrabiają to czymś innym – możesz spodziewać się sporej liczby odrąbanych kończyn i strzaskanych czaszek. Pobierz Unturned Weapon Pack już teraz i sam sprawdź najnowsze dodatki do arsenału.

PS: Choć crossoverowe wydarzenie z Unturned ograniczone jest do Steama, wkrótce udostępnimy ten darmowy zestaw broni także graczom konsolowym.

Udostępnij znajomym