27.10.2020

Crossover z LEFT 4 DEAD 2 powraca!

Crossover z LEFT 4 DEAD 2 powraca!

Przygotujcie się na szaleństwo zombie, bo crossover z Left 4 Dead 2 wraca do Dying Light. Nie przegapcie okazji do wypróbowania nowego darmowego DLC, pokażcie wiralom kto tu rządzi podczas specjalnego wydarzenia i odkryjcie nowy rodzaj amunicji, który pomoże wam przetrwać masakrowanie zainfekowanych.

left 4 dead 2 dying light crossover

Oto Bill i Gnom Chompski. Poznajecie ich? To świetnie, bo teraz spotkacie ich w Dying Light – Billa jako nowy model postaci, a Chompskiego jako nową broń dwuręczną. Dzięki nowemu DLC ci znani bohaterowie Left 4 Dead pojawią się w Harranie, łącząc to, co najlepsze z dwóch światów.

Dying Light x Left 4 Dead 2 Crossover Event Trailer

To nie wszystko! Przywracamy wydarzenie Szał Wirali, żeby jeszcze lepiej oddać wyjątkową rozgrywkę Left 4 Dead w Dying Light. To niezwykle wymagający tryb, w którym będziecie walczyć z hordami wściekłych zombie. Żeby to zadanie było trochę łatwiejsze, i dużo ciekawsze, otrzymacie nowy rodzaj amunicji do strzelby, która pokaże zainfekowanym, że kto ogniem wojuje… ten wygrywa. Oczywiście jeśli zmęczycie się wybijaniem niekończących się fal zombie, możecie wyłączyć wydarzenie w opcjach gry.

Crossover z Left 4 Dead 2 i DLC będą dostępne na PC 27 października od godziny 19:00 CET.
Na konsolach pojawi się samo DLC i będzie dostępne kilka tygodni później.

Udostępnij znajomym